Typy a ceny skupinových kurzu

Rozmluvte se rychleji!

• jedná se o semestrální kurz, 1 x 90 minut (2 vyučovací hodiny) týdně
  • maximálně 6 účastníků ve skupině
  • cena kurzu (v závislosti na počtu přihlášených zájemců):
    • 5 – 6 klientů, cena kurzu 5 700,- Kč , obsahuje 36 vyučovacích hodin/5 měsíců
    • 4 klienti, cena 6 500,- Kč, obsahuje 30 vyučovacích hodin
    • 3 klienti, cena 7 700,- Kč, obsahuje 28 vyučovacích hodin

Kurzovné nezahrnuje náklady na zakoupení učebnice.

Rozmluv se s rodilým mluvčím!

• Termín výuky a cena kurzu závisí na počtu přihlášených zájemců. Podrobnější informace Vám sdělíme v průběhu měsíce září na čísle 731 082 251

FCE kurz

• celoroční přípravný kurz na certifikát FCE u British Councilu
  • jedná se o celoroční kurz, 1 x 90 minut (2 vyučovací hodiny) týdně
  • obsahuje celkem 72 vyučovacích hodin
  • maximální počet účastníků ve skupině je 6 osob
  • cena kurzu je 11 300,- Kč

POZOR!!! Cena kurzu neobsahuje poplatky za zkoušku, certifikát a učebnice.
Vhodné pro studenty, kteří chtějí studovat nebo pracovat v zahraničí, nebo u zahraničních firem v ČR. Certifikáty FCE jsou vyžadovány pro studium na většině britských univerzit a také univerzit v řadě dalších anglicky mluvících zemích. Cílem kurzu je kvalitně připravit studenta na zvládnutí zkoušky. Student musí pochopit a zvládnout všechny složky jazyka včetně širokého rozsahu slovní zásoby a být schopen komunikovat v angličtině ve většině společenských situacích. Kurzy není nutné zakončit zkouškou. Tento typ kurzu si může vybrat i student, který má zájem o rovnoměrné zvládnutí všech následujících oblastí jazyka: čtení, psaní, porozumění, gramatika, slovní zásoba a mluvení. V kurzech je rovnoměrně procvičováno všech pět oddílů zkoušky – Reading, Writing, English in Use, Listening a Speaking.
AML Tip: Navštivte http://www.britishcouncil.org/cz/czechrepublic-english-exams.htm